مشاوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

در یک جلسه آنلاین ۳ ساعته با ما نقشه راه، استراتژی ورود به بازار و اکشن پلن خود را معین کنید

خدمات ما

بهینه‌سازی موتور‌های جست‌‌وجو (SEO)

برنامه‌ریزی سئو و استراتژی، تحقیق کلیدواژه، تولید محتوا، ساخت بک‌لینک محتوایی، آن-‌پیج و آف-پیج سئو، رفع ایرادات فنی سئو، استراتژی محتوا و تقویم محتوا

تولید محتوا و رشد شبکه‌های اجتماعی

برنامه‌ریزی و استراتژی محتوا، تولید محتوا، اینفلوئنسر مارکتینگ، اجرای کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی و رشد آن‌ها، انجام تبلیغات هدفمند شبکه‌های اجتماعی

مدیریت عملکرد و تحلیل

راه‌اندازی واحد مارکتینگ عملکرد‌گرا، راه‌اندازی سنجه‌های اندازی‌گیری عملکرد، آموزش و ساخت قالب‌های گزارش‌گیری، آنالیزی و تحلیل عملکرد بازاریابی دیجیتال

کمپین‌های کلیکی ونمایشی

اجرای کمپین‌های کلیکی و نمایشی در بستر گوگل ادز و شبکه‌های تبلیغاتی ایرانی، اجرای کمپین‌‌های PPC، PPI و CPA

چرا از ما مشاوره آنلاین بگیرید؟​

بسیاری از کسب‌وکارهای اینترنتی در شرف تاسیس، دچار اشتباه‌هایی می‌شوند که باعث هدر رفتن بسیاری از فرصت‌‌‌ها، منابع و سرمایه‌ آن‌‌ها می‌شود. حال آنکه با یک مشاوره ساده می‌توان جلوی بسیاری از آن‌ها را گرفت و کسب‌وکار را در مسیر درست هدایت کرد. تیم ما با بسیاری از کسب‌و‌کارهای آنلاین موفق ایرانی همکاری نزدیک داشته و عامل موفقیت و رشد بسیاری از آن‌ها بوده است. 

روند رشد اصولی و درست کسب‌و‌کار خود را به ما بسپارید تا با انجام یک جلسه مشاوره آنلاین مسیر صحیح را طی کنید.

جلسه مشاوره معمولا از طریق اسکایپ انجام می‌شود و دلیل آن رفع محدودیت‌های جغرافیایی و صرفه‌جویی در زمان و وقت دو طرف است.

در ضمن تیم ما آمادگی این را دارد که به‌صورت اصولی و با رویکردی عملکردگرا، واحد بازاریابی آنلاین شما را شکل دهد و از صفر تا صد آن در کنار تیم شما باشد. اطلاعات دقیق‌تر در مورد این سرویس را در اینجا بخوانید.

شکست در استارتاپ‌ها
۰
مدرک تایید شده گوگل
۰
سال تجربه بازاریابی دیجیتال
۰
مشاوره موفق تا کنون

زمینه‌ها و حوزه‌های تخصصی ما:

فروشگاه‌‌های آنلاین
بستر‌های دو سویه و مارکت‌پلیس‌ها
بسترهای آنلاین گردشگری

مشاوره آنلاین بازاریابی چه روندی دارد؟

فرم زیر را پر کنید، اطلاعات مورد نیازی که برای شناخت کسب‌‌‌وکارتان لازم است را وارد کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی آن‌ها با شما تماس بگیرند.

یکی از مدیران بخش با شما تماس می‌گیرد تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه مناسب کسب‌وکارتان است بدست بیاورد. در ضمن ساعت و روز جلسه آنلاین با رضایت دو طرف تنظیم می‌شود.

معمولا برای خروجی بهتر جلسه، ۳ ساعت مشاوره به ۳ جلسه ۱ ساعته تقسیم شده و در پایان هر جلسه شما یک خروجی کامل از آن چه باید انجام دهید را تحویل خواهید گرفت. بر حسب آنکه جنس کسب‌وکارتان چیست و چه نیازی دارد، محتوای جلسات نیز متفاوت است. ولی در حالت کلی محتوای جلسه اول پیرامون شناخت دقیق نیاز شما، چشم‌انداز، واقعیت‌های بازار و نقشه راه کسب‌وکارتان است.

در جلسه دوم تمرکز روی تعیین استراتژی بازاریابی کسب‌وکار است و قدم‌هایی که برای ورود موثر در بازار می‌بایست بردارید.

در جلسه آخر نیز بعد از دریافت بازخورد از ۲ جلسه گذشته و کارهایی که انجام شده است، اکشن پلن دقیق کسب‌وکارتان در بازاریابی نهایی و برای شما ارسال می‌شود.

تجارب و مشتریان قبلی ما:

به مدت محدود ۱ ساعت مشاوره رایگان

برای درک بهتر نیازهای بازاریابی‌ کسب‌وکارتان، لطفا اطلاعات فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی و برقراری تماس، جلسات اولیه مشاوره آنلاین را با شما تنظیم کنند.

ارسال اطلاعات اولیه کسب‌وکار خود