خریده شدن استارتاپ آی‌هوم توسط دیوار

خریده شدن استارتاپ آی‌هوم توسط دیوار

خریده شدن استارتاپ آی‌هوم توسط دیوار برای مدت زمان زیادی بود که در جامعه استارتاپی ایران به گوش می‌رسید. تا اینکه سرانجام در یک نشست خبری توسط مدیران آن‌ها اعلام شد که دیوار، استارتاپ آی‌هوم را خریداری کرده است.

این نشست در دفتر آی‌هوم و با حضوران مدیران عامل و روابط عمومی دو شرکت با خبرنگاران برگزار شد. در این نشست مطرح شد که صد در صد سهام آی‌هوم به دیوار منتقل شده است و دیوار هم اکنون سرمایه‌گذار آی‌هوم است.

مدیران دو مجموعه ترجیح دادند که حرفی از قیمت خرید به خبرنگاران اعلام نکنند.

سجاد محمودخانی مدیرعامل دیوار گفت: این دو برند همچنان به صورت مجزا اداره خواهند شد و حتی نیروی کاری آنها هم مستقل از هم خواهند ماند.

علیرضا نصری مدیرعامل آی‌هوم نیز اضافه کرد: آی‌هوم با دیوار هم‌­افزایی می‌­شود، اما هر دو جدا اداره خواهند شد. در واقع سایت دیوار بیشتر با اشخاص به صورت مستقیم در ارتباط است، اما آی­‌هوم بیشتر با مشاورین املاک ارتباط دارد. تلاش آی‌­هوم این است که همچنان به صورت متمرکز روی حوزه تخصص خودش یعنی مسکن و املاک کار کند و فعالیت­‌هایش را در همین حوزه گسترش بدهد.

چندی پیش نیز خبری در مورد همکاری آی‌هوم با استارتاپ ملک رادار خبرساز شد که می‌توانید از اینجا بخوانید. به نظر می‌رسد با تحولات اخیر باید منتظر خبرهای بیشتری از بازار مسکن به خصوص در حوزه آنلاین باشیم.

خریده شدن استارتاپ آی‌هوم توسط دیوار

خواندن
بیستمین نمایشگاه بین المللی تله کام در مهر ماه برگزار می‌شود
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام

ایران استارتاپی شوید!

عضو آکادمی ایران استارتاپ شوید تا آموزش‌ها و وبینارهای ما را رایگان دریافت کنید.