استارتاپ‌های غذایی زیر یک سقف جمع می‌شوند

استارتاپ‌های غذایی زیر یک سقف جمع می‌شوند

به گزارش اکوموتیو: دهم تا دوازدهم شهریور ماه سال جاری در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی، استارتاپ‌های غذایی زیر یک سقف جمع ‌می‌شوند.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: هدف از برگزاری گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت غذایی را توسعه همکاری های تجاری میان تولیدکنندگان بزرگ صنایع غذایی کشور و شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و فناوران این حوزه دانست.

دکتر سیاوش ملکی فر در مورد بخش‌های مختلف این گردهمایی که در ۳ روز برگزار می‌شود، شرح داد: معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی، برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های نوآور غذایی، معرفی نیازهای فناورانه تولیدکنندگان صنعت، برگزاری پنل کاربرد فناوری‌های دیجیتال در صنعت غذایی از بخش‌های مهم این رویداد سه روزه است.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، حضور در این رویداد برای بازدیدکنندگان هیچ‌گونه هزینه‌ای نخواهد داشت. همچنین به منظور حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناوران، غرفه‌های نمایشگاهی نیز به صورت پیش ساخته در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

گردهمایی استارتاپ های صنعت غذایی در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ شهریور در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارتاپ‌های غذایی برگزار می‌شود.

خواندن
اتهام آزمایش آنلاین پس از یک سال و حکم دادگاه
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام

ایران استارتاپی شوید!

عضو آکادمی ایران استارتاپ شوید تا آموزش‌ها و وبینارهای ما را رایگان دریافت کنید.