اتهام آزمایش آنلاین پس از یک سال و حکم دادگاه

اتهام آزمایش آنلاین پس از یک سال و حکم دادگاه

اتهام آزمایش آنلاین پس از یک سال و رد شدن آن

آزمایش آنلاین پس از یک سال دوندگی از چالش شکایت دانشگاه علوم پزشکی رد شد.

آزمایش آنلاین بستری است برای افرادی که به هر دلیلی در آزمایشگاه نمی‌توانند حاضر شوند. آزمایش آنلاین این امکان را می‌دهد که مشتریانش در خانه، محل کار و… بتواند آزمایش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهند.

این بستر آنلاین مانند بسیاری از کسب و کار‌ها ‌از مهرماه پارسال با مانع تراشی جدی مواجه شد و به تازگی توانست از مشکلاتی که سر راهش بود، رد شود.

محمد مجددی، بنیان‌گذار این استارتاپ گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آزمایش آنلاین به دلیل مداخله در امور پزشکی شکایت کرد، درحالی که آزمایش آنلاین یک بستر اینترنتی است و از نظام صنفی مجوز دارد و در کارهای پزشکی مداخله نمی‌کند.

مجددی گفت: پس از دریافت احضاریه به دادگاه رفتم و برای من قرار بازداشت صادر شد و من را به بازداشتگاه بردند که با ضمانت جناب الفت نسب آزاد شدم.

مجددی تاکید کرد:‌ با نهادهای مختلف از جمله معاونت حقوقی ریاست جمهوری، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، وزارت بهداشت و بسیاری از نهادهای دیگر جلسه گذاشتیم و با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مذاکره کردیم که شکایت‌شان را پس بگیرند، اما این کار را نکردند و ما با وجود داشتن تمام مجوز‌های لازم در دادسرا پیگیر شدیم.

مجددی اضافه کرد: پس از پیگیری‌ بسیار و صرف انرژی فراوان، قرار منع تعقیب برای من صادر شد و بازپرس اتهام وارده به آزمایش آنلاین را رد کرد.

محمد مجددی، بنیان‌گذار آزمایش آنلاین درباره چالش‌های ایجاد شده پس از این شکایت گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به آزمایشگاه‌های مختلف درخواست رسمی کرده که همکاری با آزمایش آنلاین خلاف قانون است و نباید با ما همکاری کنند.

وی در پایان افزود: این شکایت خسارت حیثیتی برای ما داشت و ما حتی نمی‌توانستیم تبلیغ انجام دهیم. از جهتی دیگر ضربه روحی فراوانی نیز به تیم وارد شد.

برای خواندن سایر اخبار و تحلیل‌‌های استارتاپی به صفحه اخبار استارتاپی بروید.

خواندن
رانندگی در اسنپ و تپ‌ سی برای افراد زیر ۲۳ سال ممنوع شد
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام

ایران استارتاپی شوید!

عضو آکادمی ایران استارتاپ شوید تا آموزش‌ها و وبینارهای ما را رایگان دریافت کنید.